TO JUŻ ROK!

CardeaMed Gdynia Dąbrowa - 1 rok

Kochani Pacjenci!

 

Nasza firma Ma już ROK! Trudno uwierzyć, że minął już rok.

Jaki był? Intensywny, szalony, zaskakujący, inspirujący, pełen dobrej energii. Nie zawsze było łatwo, ale sukcesy i zadowolenie naszych pacjentów wynagradzało nam trudy.

Nawiązaliśmy wiele znajomości, poznaliśmy i rozpoczęliśmy współpracę z wieloma firmami, wspaniałymi lekarzami i pozostałą kadrą medyczną czyli naszymi pielęgniarkami.

Uczestniczyliśmy w eventach i konferencjach. Poznaliśmy też najważniejsze osoby w naszej firmie czyli pacjentów.  

Okazało się też, że działamy nie tylko lokalnie dla mieszkańców Dąbrowy, ale mamy pacjentów ze wszystkich dzielnic,  całego Trójmiasta, a nawet dalej.

Nadal będziemy się starać, aby nasze centrum medyczne Cardea Med było kameralną placówką z indywidualnym podejściem do pacjenta. Planujemy rozszerzać swoją ofertę diagnostyczną, nawiązywać współprace z  kolejnymi lekarzami i firmami.

Liczymy też, że nasza wspaniała dzielnica niedługo się odkorkuje, nowo powstałe węzły komunikacyjne spowodują , że ruch samochodowy będzie płynny i łatwiej będzie Wam nas odwiedzać😉

Dziękujemy za ten rok, za dobre słowa, uśmiech, konstruktywną krytykę, za to, że macie do nas zaufanie i do nas wracacie.

 

Dziękujemy – Zespół Cardea Med!

Strona pod adresem cardeamed.pl korzysta z technologii plików cookies. Zapoznaj się z polityką cookie i prywatności oraz regulaminem strony przed skorzystaniem ze strony.