Teleporady i wizyty domowe – czy nadal warto korzystać?

Telemedycyna zyskała w ostatnich latach na popularności głownie z powodu epidemii. Wtedy to była konieczność, natomiast teraz możemy dokonać wyboru jaka forma wizyta stacjonarna czy online jest dla nas korzystniejsza.

Jakie korzyści osiągasz korzystając z teleporad i wizyt domowych?

Oszczędzasz czas: który zmarnowałbyś w podróży do placówki medycznej, nie stresujesz się szukaniem miejsca parkingowego, nie musi znajdować opieki nad dziećmi.

Bezpieczeństwo – unikasz kontaktu z innymi chorymi: Jesteś chory, masz obniżoną odporność, jesteś po operacji? Korzystając z teleporady lub wizyty domowej unikasz kontaktu z innymi chorymi, zmniejszasz się ryzyko zakażenie w poczekalni.

Skrócenie czasu oczekiwania: Nie musisz wisieć godzinami na infolinii, polować na termin konsultacji.
LEPSZY DOSTĘP DO LEKARZY dzięki teleporadom masz lepszą dostępność do lekarzy specjalistów. Telemedycyna umożliwia pacjentom konsultacje z lekarzami specjalistami, którzy mogą być niedostępni w Twoim regionie.

Jak to wygląda u nas?

Teleporada

W naszej przychodni możesz umówić się na teleporadę w ciągu kilku minut, kalendarz online pokazuje wolne terminy do lekarzy specjalistów.

  1. Wybierasz odpowiednią godzinę.
  2. Wypełniasz formularz ze swoimi danymi.
  3. Dokonujesz płatności i o umówionej godzinie lekarz do Ciebie dzwoni.

Wizyta domowa

Dzwonisz do nas na 572 572 510 lub piszesz cardeagdynia@gmail.com podajesz swój adres, dane i numer pesel. My dzwonimy do lekarza i pytamy o termin i godzinę najbliższej wizyty dla Ciebie. W ciągu maks. godziny oddzwaniamy z informacją kiedy lekarz może do Ciebie przyjechać. Opłacasz wizytę przelewem lub BLIKIEM. O wyznaczonej godzinie lekarz do Ciebie przyjeżdża na konsultację domową.

Strona pod adresem cardeamed.pl korzysta z technologii plików cookies. Zapoznaj się z polityką cookie i prywatności oraz regulaminem strony przed skorzystaniem ze strony.