Teleporady

Nasza klinika oferuje dodatkowy zakres usług jakim jest:

  • Teleporada medyczna

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub na CZAT, w celu potwierdzenia chęci skorzystania z usługi pod numerem 572 572 510

Krok 1: Skontaktuj się z nami telefonicznie lub na CZAT, w celu potwierdzenia chęci skorzystania z usługi pod numerem 669 007 007

Krok 2: Opłać wybraną przez siebie opcję usługi (poniżej) po konsultacji z recepcją, a my po rejestracji płatności przekażemy lekarzowi Twój kontakt.

Krok 3: Oczekuj na kontakt ze strony lekarza 🙂

banner1

Zamów usługę online:

WAŻNE:

Teleporady nie obejmują sytuacji, w których następuje stan bezpośredniego zagrożenia życia, zwłaszcza w przypadku utraty przytomności, upadków z wysokości, złamań, wypadków komunikacyjnych, nagłych zaburzeń świadomości, urazów wypadkowych powstałych w sytuacjach nagłych, nagłej duszności, porażenia prądem elektrycznym, porodu oraz dolegliwości związanych z ciążą. Wtedy pomoc powinna zostać udzielona przez system ratownictwa medycznego.

Strona pod adresem cardeamed.pl korzysta z technologii plików cookies. Zapoznaj się z polityką cookie i prywatności oraz regulaminem strony przed skorzystaniem ze strony.