Konsultacje i wsparcie psychologiczne

Nasz specjalista:

Pracuję z osobami dorosłymi i parami. Najważniejsze są dla mnie zasoby, jakimi dysponuje dany człowiek. Na tej podstawie budujemy zmiany, jakich potrzebuje dany klient.

Przeprowadzone rozmowy wskazują, że każda osoba daną sytuację może interpretować i odczuwać w sposób indywidualny. Dlatego dbam o rozwój własnego warsztatu pracy, aby wsparcie, jakiego udzielam bazowało na profesjonalnej, aktualnej i rzetelnej wiedzy. Ukończyłam szkolenia z zakresu seksuologii, m.in. z zakresu wsparcia, pomocy psychologicznej i terapii dorosłych ofiar przemocy seksualnej w dzieciństwie,  leczenia dysfunkcji seksualnych, czy też dysfunkcji seksualnych kobiet i mężczyzn w terapii indywidualnej i terapii par.  W tym roku rozpoczynam czteroletnią Szkołę Psychoterapii Poznawczo- Behawioralnej, jako kolejny element szeroko rozumianego rozwoju. W czasie wolnym tworzę innowacyjne rozwiązania, czytam książki, podróżuję.

Skontaktuj się ze specjalistą:

Dla Twojej wygody uruchomiliśmy możliwość bezpośredniego kontaktu z psychologiem, podaj swoje imię i numer telefonu a psycholog się z Tobą skontaktuje.

  • Cena konsultacji z psychologiem: 149 zł
  • Cena konsultacji z psychologiem dla par: 169 zł
Porady psychologa